Ukrayna Kiev Gece Hayatı

Türkiye’de şehirler arası uçuş mesafinde olan Ukrayna’nın başkenti Kiev(Kyiv) gece hayatıyla ünlü bir şehirdir. İstanbul’dan yaklaşık 1.5 saatte Kiev’e gitmek mümkündür. Nezalezhnosti Meydanı, Krisatik caddesi gibi görülmesi tavsiye edilen yerlere gittikten sonra hemen gece hayatına başlamak isteyeceksiniz. Delux Bar, Vodka Bar, Sky Bar ve Caribbean Club Kiev’in tavsiye edilen en güzel gece kulüplerinden sadece bir kaçıdır. Ukrayna gece hayatı için ayrıca Kharkiv(Harkov) yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

 

Ukrayna Kiev Gece Hayatı Vodka Bar
Ukrayna Kiev Gece Hayatı Vodka Bar

Ukrayna’nın en meşhur gece kulüplerinden birisi olan Vodka Bar, Kievin özgürlük meydanında bulunuyor. Gece 12’den sonra tıklım tıklım olan mekanda fiyatlar, bize göre en az % 50 daha ucuz. Özellikle kış mevsiminde hafta sonunu değerlendirmek isteyen arkadaşların uğrak noktası.

Arena City’nin en üst katında bulunan Sky Bar, Kiev’in en meşhur caddesi olan Velyka Vasylkivka caddesinin yanıbaşında. Gece hayatının uğrak noktalarından birisi olan Sky Bar, hafta içi bile tıklım tıklım olabiliyor. Fiyatlar Türkiye eğlence hayatına kıyasla oldukça uygun.

Caribbean Club Disco Latino, Tropicana, Amazon Adaları, Eski Havana Sokakları gibi farklı konseptlerde partiler düzenlemekte ve tüm gösterilerde bir çok yarışma, canlı performans ve profesyonel dansçıların bulunduğu etkinlikler düzenlemektedir. Caribbean Club tatillerde, cadılar bayramında, sevgiler günü ve yıl başı gibi özel günlerde Kiev’in en gözde mekanlarından biridir. Arkadaşlarınızla gecenin ilerleyen saatlerine kadar özgürce eğlenebileceğiniz.

 

Kiev’de Gece Hayatı 23:00’da başlayıp sabahın erken saatlerine kadar sürmektedir. Alışık olmadığımız Avrupa standartlarında ve ilginç dekorlu kulüplerde eğlencenin tadına sonuna kadar varabilirisiniz. İlginç gösteriler ve kaliteli DJ’ler ile Avrupa’nın en güzel kızlarıyla Ukrayna Kiev’de dans edip eğlenmenin tadına varacaksınız.

Kiev, striptiz meraklıları için Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biridir. Birçok striptiz kulübü barındırmaktadır. Kiev’e gelip de Ukrayna’nın en güzel kızlarının bulunduğu striptiz kulüblerine gitmemeniz sizin için kayıp olur. Kiev’de striptiz kulüpleri akşam 20:00′ den sabahın erken saatlerine kadar ilginç gösterileri ile sizleri kendinizden geçirecektir.

Ukrayna gece hayatının yanında gezilecek yerleri ile de harika bir ülkedir. Her şeyden öte yemyeşil bir coğrafyada yer alır. Mesela meşhur Ukrayna aşk tüneli, ülkenin Klevan şehrinde bulunur ve gelmişken mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olarak bilinir.

Ukrayna Aşk Tüneli
Ukrayna Aşk Tüneli

Ukrayna’ya nasıl gideceğinizi merak ediyorsanız, aklınızda gerekli evraklar gibi sorular bulunuyorsa, Ukrayna’ya gitmek için gerekli belgeler yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz