Yandex Metrica

Hakkımızda - Ukrayna Eğlence

6 yıllık tecrübe ve yüzlerce memnun misafirden edindiğimiz tecrübeyle en kaliteli eğlenceyi en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. İlkemiz misafirlerimize Türkiye dışındaki ülkelerin eğlence kültürlerini tanıtmak. Sunmuş olduğumuz hizmet uzun bir araştırmanın ürünüdür. Kalabalık kafile ve gruplarla dilini bilmediğiniz ülkelere kültür turlarına veya tatile gidebilirsiz. Ukrayna eğlence olarak bizim farkımız gece ve gündüz sizin istediğiniz ve belirlediğiniz saatlerde size eşlik ediyoruz. Siz ve en yakın arkadaşlarınızdan oluşan küçük gruplar için özel vip rehberlik hizmetleri sunuyoruz. Amacımız size gittiğiniz ülkenin sadece tarihini değil eğlence kültürünü de tanıtmak. Tarih ve diğer şehir bilgilerini kitaplarda bulabilirsiniz fakat kültürü tanımak için gittiğiniz ülkenin insanlarıyla birlikte gülmek eğlenmek ve sohbet etmeniz gerekiyor. Bu amaç uğrunda şirketimizi 2016 yılında kurduk.

Misafirlerimizden aldığımız geri dönüşlere göre kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Şirket kurucularımızın bilişim sektöründen edindiği tecrübeyle kendimizi yeni ve güncel teknolojilere göre sürekli değiştiriyoruz. Size en uygun en güncel ve en hızlı hizmeti sunmayı kendimize görev edindik.

Bugün, mükemmeli yakalamak gayemiz, ve teknolojik birikimimizden aldığımız güçle, seyahat ve tatile dair tüm sınırları ortadan kaldırıyor, sizi iz bırakacak bir keyfe ve maceraya davet ediyoruz.

Kharkiv Şehir Resmi

Ukrayna' da en yakın arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor.
Sadece Size Özel Vip Tur Hizmeti